Sveiki visi!

Maži ir dideli, pūkuoti ir beplaukiai, ilgaplaukiai, trumpaplaukiai ir šiurkščiaplaukiai, judrūs ir ramūs, smalsūs ir įnoringi. Kviečiu visus susidraugauti, pasipasakoti savo istorijas, atsiųsti nuotraukas,  pasidalinti džiaugsmais ir vargais. Vieniems patarsim, kitiems padėsim, šaunius pagirsim, smalsius pamokinsim. Tiesiog išklausysim. Visi jūs brangūs tituluoti ir be titulo. Kurkime gyvą gyvūnų istorijos puslapį

Primename

Visiems šunelių ir katinėlių augintojams: šerkite savo augintinius, jiems skirtu maistu! Labai dažnai mityba yra pagrindinis faktorius lemiantis mylimo augintinio ligą. Kai kurie, žmonių mitybai įprasti, maisto produktai gali pakenkti augintinio sveikatai ar net tapti jo gaišimo priežastimi. Šokoladas, įvairūs ledinukai, česnakas labai pavojingi šunims ir katėms. Jorkšyro terjeras gali nugaišti suėdęs vidutinio dydžio svogūną. Ksilitas esantis saldainiuose itin sumažina cukraus kiekį gyvūnų organizme, todėl 100gramų saldainių gali būti lamtingi. Šokolade yra teobromino, kuris gali nužudyti mažus gyvūnus. Įvairių veislių šunims šokolado pražūtingas kiekis nevienodas. Taksai gali nugaišti nuo 4-5 plytelių šokolado. Visi žinom ir tai , kad šokoladas yra dantų priešas.

Elkitės labai atsargiai

Su maisto likučiais nuo pietų stalo. Svogūnuose ir česnakuose esančios medžiagos ardo raudonuosius kraujo kūnelius kačių ir šunū organizme ( žmonių organizmas sudėliotas kitaip). Geriausias sprendimas yra pasitarti, dėl mitybos, su veterinarijos gydytoju.

© 2016 IĮ „Gintariukas“Sprendimas:sprendimas-msolution-logo